محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله 
گزارش عملکرد لژیون یکم 

در روز پنجشنبه مورخ 99/7/17 جلسه سوم از دوره هجدهم کارگاههای آموزشی و خصوصی کنگره ۶۰ شعبه نیک آباد به استادی کمک راهنما خانم فاطمه و دبیری همسفر زهرا با دستور جلسه سی دی سیستم ایکس و با حضور جمعی از همسفران سفر اول و سفر دوم  راس ساعت ۱۰ به صورت مجازی آغاز به کار کرد:

در ابتدا کمک راهنمای محترم خانم فاطمه گفتند:

خداوند را شاکر و سپاسگزارم که یکبار دیگر در جمع شما عزیزان هستم و به چند نکته اشاره کردند :

۱- در این ماه نسبت به لژیون های دیگر ، کمترین سی دی را لژیون اول داشت ، دقت کنید اگر نمی گویم سی‌دی بنویسید  یا سی دی کارنمی کنیم این بر  این مبنا نیست که ما اصلاً سی‌دی ننویسیم ، حتماً به نوشتن و گوش دادن سی دی اهمیت دهید.

۲- بچه‌هایی که چهل تا سی دی را کامل نوشتند حتماً دفترشان را بیاورند تا من چک کنم و آماده  باشند برای ورودشان به سفر دوم  و بازهم سی دی بنویسند فقط به چهل سی دی اکتفاء نکنند و بگویند دیگر وظیفه ما نیست ما تا زنده هستیم تا آخر عمرمان و تا نفس داریم باید آموزش ببینیم اگر از آموزش ها عقب بمانیم سقوط می کنیم سقوط فقط مربوط به مسافران نیست.

۳- حتما اگر شرایط خدمت در جایگاه های دبیری ، نگهبانی دارید  بروید  و اسمتان را مرزبانی بنویسید.

۴- هفته دیگر ساعت ۲ امتحان از وادی چهار و پنج و سی دی هیزم شکن ۳ و ۴  است ، مطالعه کنید و مثل قبل حضورتان در امتحان پررنگ باشد و خودتان را محک بزنید.

۵- هر کدام از شما اگر تاریخ کارت عضویتتان تمام شده حتماً به مرزبانی  بروید و برای تعویض اقدام کنید.

۶- به خاطر ویروس کرونا آقای مهندس ترجیح دادند سی دی Dsap بیشتر برای این مواقع استفاده شود.

۷-بچه هایی که موفق نشدند صحبت های آقای مهندس را که در آکادمی در مورد دستور جلسه ایجنت و مرزبانی داشتند ،  گوش کنند حتما در اسرع وقت گوش دهند و نکات مهم را یادداشت کنند.

۸- هفته ای که در پیش داریم  هفته ایجنت و مرزبان است اگر جشنی قرار گرفته شود باید حتما همه حضور داشته باشند پاکت دهید ، مشارکت کنید زبانی،قلمی،مالی به هر نحوی سنگ تمام بگذارید.

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

سی ,دی ,، ,لژیون ,حتماً ,جلسه ,سی دی ,حتماً به ,ایجنت و ,خانم فاطمه ,آقای مهندس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران026 ایران من My Iran دانلود فیلم و سریال Angel's receptions sucessfully تبادل نظر فانی20 miaroomssobor مسعود معاونی Latest cheap jerseys and wholesale jerseys with lowest price