محل تبلیغات شما

به نام آفریننده دانا و توانا

در باب دستور جلسه هفتگی؛ چگونه از سایت کنگره 60 استفاده می‌کنم؟(مقاله‌نویسی)

وبلاگ‌نویسان، نویسندگان عالی‌قدری هستند که اگر معرفت، عمل سالم و عدالت را مدنظر قرار دهند می‌توانند کفه صلح و آرامش را سنگین نمایند و بسان پرندگان نغمه رهایی را به همه انسان‌های دردمند برسانند.

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر (کمک راهنما لژیون یکم):

ابتدا خدا را شکر می‌کنم که توفیق خدمت در سایت  شامل حال من هم شد تا بتوانم از این طریق، دانش بیشتری را فرابگیریم. (البته مدیون زحمات کمک راهنمایم خانم سحر عزیز هستم)  بازهم به یکی دیگر از دستور جلسات سالیانه برخورد کردم که عنوان آن به‌صورت سؤالی مطرح‌شده است و  نگفته ما یا دیگران یا شما چگونه از سایت استفاده می‌کنید؟ گفته‌شده من چگونه از سایت  کنگره استفاده می‌کنم؟ صحبت کردن در مورد این دستور جلسه بسیار زیاد است. فراموش نکنیم که عصر امروز عصر پیشرفت، تکنولوژی و فناوری است و چه خوب است که از فرصت استفاده کنیم باوجوداینکه  اینترنت و گوشی‌های جدید  این امکان را به ما می‌دهد که از این طریق با تمام دنیا ارتباط داشته باشیم و علم و دانش جدید کسب کنیم  بر همه افراد لازم است که به هر نحوی که می‌توانند در این زمینه پیش‌قدم شوند و من هم به‌نوبه خودم حداقل استفاده را می‌برم و روزی یک‌مرتبه به سایت و وبلاگ‌ها سر می‌زنم و آموزش‌های لازم را از دوستان می‌گیرم. در اوایل بازدیدم از سایت دل نوشته‌های همسفران برای من جالب بود وقتی می‌خواندم با خودم می‌گفتم چه قدر وجه مشترک بین ما هست  همیشه فکر می‌کردم من  مشکل‌دارم ولی با خواندن و مرور مطالب عزیزان متوجه می‌شدم افراد دیگری هستند که از من بدتر بودند و وقتی آمدند کنگره خوب شدند و چه تغییراتی کردند.
سایت  غیر از اعضای کنگره  از داخل و خارج کشور می‌توانند از علم و دانش، متد DST، درمان اعتیاد و آموزش‌های لازم استفاده کنند و یا بعضی از مصرف‌کنندگان و خانواده‌های آن‌ها که خواستار رهایی و درمان اعتیاد خود هستند و دسترسی به هیچ‌کدام از شعبات کنگره را ندارند از طریق سایت آموزش‌های لازم را می‌بینند. در بعضی از مصاحبه‌ها افرادی که جذب کنگره شدند می‌گویند ورود و آشنایی ما با کنگره از این طریق بوده است.
سایت کنگره تمام فعالیت‌ها از قبیل کارگاه‌های آموزشی، وبلاگ‌ها، مصاحبه‌ها، مقاله‌ها، دل نوشته‌ها، رهایی و جشن تولدها و صحبت‌های آقای مهندس (چهارشنبه‌ها) و. را پوشش می‌دهد. فعالیت سایت به‌صورت انگلیسی و فارسی  در حال انجام است و خدمتگزاران انگلیسی خانم مرجان مرادی (اسیستانت دوره‌های قبل  شعبه نیک‌آباد) و خانم الهه صادقی هستند.
خدمت در سایت ربطی به سواد بالا و مدرک تحصیلی ندارد کسانی که سواد  خواندن و نوشتن رادارند می‌توانند در این زمینه فعالیت کنند و فقط  به تکرار و تمرین  نیاز هست. خدمتگزاران سایت اول به خودشان کمک می‌کنند  بعد به دیگران، اطلاعاتشان بالا می‌رود،  اعتمادبه‌نفس پیدا می‌کنند، قدرت و انرژی می‌گیرند و حال خوش را تجربه می‌کنند البته حس هم نقش بسیار مهمی دارد که با چه حسی نویسنده دست‌به‌قلم می‌شود.
دو گروه می‌توانند از سایت بهره ببرند؛ گروه اول نویسندگان هستند که خیلی بهتر است با عشق و علاقه دست‌به‌قلم شوند و مطلبی که می‌گذراند را اول بخوانند اگر به دلشان نشست مطمئن باشند که در خواننده هم تأثیر می‌گذارد و  گروه دوم خوانندگان هستند که خیلی بهتر است وقتی مطلبی می‌خوانند اگر به دلشان نشست حتماً با گذاشتن نظر خستگی را از نویسنده برطرف کنند. خدمت درسایت سفر اولی و دومی نمی‌شناسد هرکسی بر اساس توان و خواسته و علاقه‌اش می‌تواند در این راستا قدمی بردارد.
در پایان تقدیر و تشکر خدمت تمام کسانی که به هر نوعی در سایت خدمت می‌کنند به‌خصوص  مدیران سایت شعبه نیک‌آباد کمک راهنمایان محترم آقای ضیایی و خانم مریم رضوانی عزیز کمال تشکر رادارم و این هفته را خدمت این عزیزان صمیمانه تبریک و خدا قوت عرض می‌کنم.

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

سایت ,کنگره ,استفاده ,خدمت ,می‌توانند ,خانم ,از سایت ,چگونه از ,که از ,در این ,آموزش‌های لازم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ازشیر مرغ تا جون آدمیزاد قفسه‌: نقد و نگاه من به کتاب‌هایی که خوانده‌ام Qafase.IR مطالب اینترنتی newssquamexim idrucontter داستانهای من (نویسنده گیتی رسائی) Kate's blog Leah's site Engineering ما به بیداری دچاریم...