محل تبلیغات شما

به نام قدرت مطلق الله

لژیون اول با جمعی از همسفران سفر اول و دوم در روز سه شنبه مورخ 98/6/12 با موضوع برداشت از سی دی مثلث شخصیت راس ساعت 19 آغاز به کار نمود : 

ابتدا خانم فاطمه هفته سایت را به تمام کسانی که در سایت به هر نوعی خدمت می کنند به خصوص بچه های وبلاگ نویس لژیون همسفر ملیحه  وفا طمه تبریک گفتند واز آن ها  تقدیر وتشکر  کردند.بچه هایی که تا حالا از سایت باز دید نکردن یا خدمتی از دستشان می آمد ونکردند حتما از این هفته استارت آن را بزنند  مطالب که می خوانید اگر به دلتان نشست حتما  یک کامنت   بگذارید ،خدمت در سایت سرشار از آموزش هست برای خودتان خیر و برکت کارتان به خودتون بر می گردد. اوایل من هم خیلی سختم بود که در وبلاگ کار کنم . حتی اوایل شروع کار چون بلد نبودم کار کنم وچگونه پشت کامپیوتر بنشینم خیلی پشت  شانه هایم درد می گرفت ِیک روز برادرم آمد خانه مان  دید من دارم با کامپیوتر کار می کنم گفت استفاده از  کامپیوتر  قلق دارد وباید درست بنشینی که برای جسمت مشکل بوجود نیاید  بعد متوجه شدم که درست ننشستن وبلد نبودن برای خودم مشکل درست کرده بودم.

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

کار ,سایت ,کنم ,درست ,لژیون ,شخصیت ,کار کنم ,که در ,در سایت ,مثلث شخصیت ,حتی اوایل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

puycharpoca اهل سنت واقعی! amsweetawen toidulglugcons کالایاب | خرید اینترنتی، خرید کالای آنلاین، بهترین قیمت کالاها وب سایت رسمی محسن چتری اندکی شعر ".... گمنام اما پرنام" toursignsubbump وبلاگ اطلاع رسانی مسابقات نشاط و نود