محل تبلیغات شما

برداشت از وادی دوم به قلم همسفر ، ملیحه 

هیچ مخلوقی جهت بیهودگی ,قدم به حیات نمی نهد 
هیچ کدام از ما به هیچ نیستیم , حتی اگر خود به هیچ فکر کنیم.

نه فقط انسان هیچ مخلوقی مثل : (کرم ,ه ,مکس )بیخودی به دنیا نیامده اند .گاهی ما به خودمان می گوییم از ما گذشته است ما هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم . همه چیز درون ماست ,مثل کوه آتشفشان که نیروی عظیمی در درونش نهفته است .ولی ما باید آن رابیدار کنیم واین نیرو ها در همه ما وجود دارد.
 قبل از اینکه من وارد کنگره شوم , همه چیز برای من تمام شده بود ,نه امیدی نه هدفی,  کا ملأ در نا امیدی بودم و تخریب های زیادی در من وجود داشت .
وادی دوم به من یاد داد که وقتی از نا امیدی رد شدیم به امید می رسیم , اما همه این ها بها و هزینه دارد باید پرداخت شود .وادی دوم می گوید :آرام آرام باید آموخت که هر موجودی فرمانی دارد و من هم فرمان دارم .من انسان هستم فرمان من با سایر موجودات فرق می کند. فرمان موجودات مثل :کرم ,چهار پایان کا ملأ مشخص است ,اما فرمان یک انسان خیلی متفاوت است . انسان  تاریکی ها وبی راهه , سختی ها را تجربه می کند تا بتواند سر خط فرمان خودش را پیدا کند. تازه زمانی به این نقطه می رسد که حاضر شود بهای آنرا بپردازد .

یک فرد مصرف کننده با تفکر غلط به طرف ضد ارزش ها حرکت می کند و بر اثر این تفکر اشتباه دچار تخریب و مشکلات زیادی می شود .مثل :مشکلات روانی ,جسمی و وبه همین علت احسا س پوچی و ناامیدی می کند . اگر از ضد ارزشها دوری کند ودر صراط مستقیم قدم بگذارد خداوند پشتیبان آن خواهد شد. ما نباید وقتی به یک مشکل برمیخوریم, بگوییم که انتهای دنیاست .
اگر بخواهیم همه چیز را عوض و از پایین ترین نقاط به بالاترین نقاط و جایگاها برسیم ,باید تغییر کنیم و بدانیم که بی هدف در این دنیا پا نگذاشتیم با آموزش گرفتن و تفکر جلو برویم و به دیگران هم بیا موزیم .

نگارش وتایپ: همسفر ملیحه

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

کند ,ها ,مثل ,فرمان ,دوم ,وادی ,وادی دوم ,می کند ,مثل کرم ,به هیچ ,ما به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کانون جرعه نور ستاد اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر آی پلیمر ایمپاس Eric's style bilslosoges موبایل فینال smoothinunag مهارت های همسرگزینی و همسرداری دنیای هاست چای در تنهایی