محل تبلیغات شما
 به نام خدا

سخنان ایجنت شعبه نیک آباد در جلسه لژیون سردار در تاریخ 98/8/2 با دستور جلسه لذت  بخشش

همیشه راحتی ها از دل سختی ها بوجود می آید. امروز باید در مورد شعبه نیک آباد حرکتی صورت بگیرد.به علت کمبود مکان آموزشی باید جا به جا شویم. خدا را شکر زمینی از خودمان داریم اجازه ساختن را هم آقای مهندس به ما دادند ولی بر اثر مشکلاتی از قبیل آماده نشدن نقشه ساختمان نتوانسته ایم فعالیت خود را شروع کنیم. همه ما چه سفر اولی و چه سفر دومی بخشش را تجربه کردیم.خیلی ساده و عامیانه مواد را بخشیدیم و به جای آن ot را گرفتیم. خیلی صفت ها و و ‌‌اژه ها را برای هر گروه یا شهرستانی به کار می برند مثلا می گویند اصفهانی ها خسیس هستند اما  واقعیت امر اینگونه نیست هر کاری که بخواهند انجام دهند فکر می کنند  وعاقلانه تصمیم می گیرند وکاری را انجام میدهند حسابگرانه کاری نمی کنند الکی ‌همه جا پول نمی دهند من بهشت زیباتر و با کیفیت تر از کنگره سراغ ندارم بهشت کجاست آنجایی که غم نباشه ٫کسی به کسی کاری نباشه ٫روز به روز حالمان خوب باشه خوب اینجا همون جاست.برای رسیدن به حال خوش باید بهاءبدهیم ما بهشت را ندیده نمی خریم بهشت را می بینیم و می خریم آیا جایی سراغ داریم که اینجور با این کیفیت ٫کمیت و کمترین هزینه حال خوش بدهند؟ هر کدام از ما مسافران بیاییم حساب کنیم در زمان مصرف چقدر هزینه مواد میدادیم اصلا حال خوش ٫اعتبار ٬آسایش ٬خواب ٬خونه وزندگی و. بماند فقط چقدر متضرر نشدیم این را می گویند عاقلانه حساب کردن نه حسابگرانه ما امروز خودمانه فکر  یک صندلی می کنیم نام نیکو گر بماند زادمی به که از ا‌وماند سرای زرین یک اسمی ٬یک اثری ‌یک نشانی باید از خودمان بگذاریم. مثل آقای صادق رضوانی که ا‌ولین هسته شعبه نیک آباد هستند و تا ابد الدهر اسمشان می ماند همه ما حکم یک مستاجر را داریم و مالک نیستیم تا زمانی که احساس مالکیت نکنیم هیچ مسئولیتی نداریم ‌ولی به اندازه یک بیل شن ٬ یک آجر خودمان را مسئول میدانیم. ما اجازه بخشش داریم چون تست کردیم جواب گرفتیم و به لذت رسیدیم.خیلی ها مال ‌اند‌وخته قوی دارند ولی اجازه بخشش را ندارند.این جا دارالشفاست یک راهنما از جان ٬ریشه ٬عمر و عشقش مایه می گذارد و پنجاه شاگرد را به رهایی میرساند جایی گفته نشود به فرض اینکه ریا می شود.چرا باید گفته نشود کار ضد ارزشی باید پنهان شود که دیگران نبینند ٬یک لباس کثیف را باید وصله بذاریم که کسی نبیند لباس تمیز باید ایان باشد همه ببینند. من ده سال سوء مصرف بیکار بودم قبلا کار گاه داشتم کار و زندگی خوبی هم داشتم ولی در زمان مصرف از مایه خوردم تا اینکه وارد کنگره شدم موقعی که می خواستن دعا کنند  من فقط یک خواسته داشتم می گفتم خدایا کار بده توانش را دارم ولی حالا میگم توان بده کار نده بخشش از سبد گرفته تا مبلغ های سنگین من کسی را می شناسم به نام حسین ایوبی می خواست در لژیون سردار شرکت کند دو میلیون از کسی قرض گرفت اما حالا در اصفهان با چندین شاگرد یکی از هنرمندان معروف اصفهان در هنر های دستی در حال فعالیت است.

اگر امروز من در خواست کمک می کنم برای کنگره باید اولین نفر خودم باشم اگر حرف من حق باشد ولی حلقومم حق نباشد حرفم به دل کسی نمی نشیند حرف حق حلقوم حق می خواهد اگر تک تک ما که الان با یک سری سوء مصرف و تخریب گذشته در کنار هم می توانیم زندگی کنیم چون حلقونمان حق است اونایی که به ما درس میدهند حلقومشان حق است به ما آموزش می دهند که حق باشیم و حق پرست همسفران چقدر می توانند نقش مهمی در این مسائل دارند نسبت به مسافران ریزبین ونافذن استفاده که در کنگره بردیم نوش جونمون اون چیزی که ضرر نکردیم ونباختیم در نظر بگیریم سعدی چرا بعد از ۷۰۰ الی ۸۰۰سال هنوز سعدیه چون کتابی ٬متونی از خودش به جای گذاشته آقای مهندس هیچ وقت از خاطرات فراموش نخواهد شد چون روش ‌‌و متدی را آ‌ورده که اثرش تک است. خیلی ها مال دارند ولی به این مکان مقدس چشمهاشون نمی بینند چی دارند حتی اجازه استفاده کردن از مال خود و نون خوردنش را هم ندارند. چون اجازه بخشیدن بهشان داده نشده اگر می گویند فلان کس یا فلان چیز مثل ماشین خیر داره یعنی اینکه خیرشون به دیگران رسیده یه جا مانده ایی را با وسیله خودشون بردند  .دیگران کاشتند ما خوردیم ما هم بکاریم تا دیگران بخورند نیازبه تلاش ماست تا برای دیگران وآ یندگان علم ‌دانش کنگره را سینه به سینه انتقال دهیم و از خودمان محصول ‌‌و اثر داشته باشیم.

چرا می گویند بالاترین عبا دت خدمت به خلق است چون کسی که خوبی می کند خودش حالش خوب می شود مثل اینکه در مقابل کوه فعلی انجام می دهیم عکس العملش به خودمان بر می گردد یا چرا می گویند سلام یک ثواب دارد و وجوابش هفتاد برابر از خود سلام ثواب دارد؟ چون حال خوش به طرف مقابل بر می گردد.

خداوندا اجازه بخشیدن از مال خودمان را به خودمان بده

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

حق ,یک ,ها ,خودمان ,چون ,ولی ,می گویند ,حال خوش ,به ما ,را می ,از خودمان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

adenadmen تولید کننده و فروشگاه انواع سایبان برقی Carlos's collection کد آهنگ وبلاگ toursignsubbump هی فیلم mussmasbepe Carole's collection خـــبــرِ آفـــاق انجام پروژه های برنامه نویسی