محل تبلیغات شما

به نام قدرت مطلق الله
مشارکت مکتوب همسفران لژیون یکم
در باب دستور جلسه؛ DST و تجربه من از سم زدایی و سایر روش ها

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر:
مسافر من هم از روش‌های مختلف برای ترک مواد استفاده کردند ولی هیچ‌کدام نتیجه مطلوب نداشت. بیشترین روشی که استفاده کردند روش سقوط آزاد بود که در خانه با قطع مواد به‌اصطلاح ترک می‌کردند که استخوان‌درد زیاد و تیک‌ها در پاها و زانوها از عوارض این روش بود که اعصابش بیشتر از قبل به هم می‌ریخت که البته دوام چندانی نداشت و با دیدن مواد دوباره وسوسه می‌شد و سراغ آن می‌رفت همچنین از قرص‌های متادون که درواقع جایگزین مواد بودند استفاده کردند که به مدت  ۱۰ روز آن را کم می‌کردند تا به صفر برسد که درواقع نه‌تنها فایده‌ای نداشت بلکه قرص‌ها هم اعتیادآور بودند تا اینکه از طریق یکی از پزشکان با کنگره ۶۰ آشنا شدیم و زمانی که وارد کنگره شدیم چنان جذب کنگره  و آموزش‌ها شدیم که مسافرم زودتر از شروع جلسه آماده و به کنگره می‌آیند و خدا را شکر بدون هیچ دردی و حتی کوچک‌ترین عوارضی در حال تیپر  مواد هستند. درواقع روشی که آقای مهندس ابداع کردند با استفاده از تریاک مواد را کنار می‌گذارند که درواقع داروی OT  خود تریاک خالص  است که در طی فرآیند ۱۱ ماهه با شربت مواد را کنار می‌گذارند. من شخصاً از همین‌جا از آقای مهندس و خانواده محترمشان بسیار سپاسگزارم که این راه  و روش درمانی  را  نه‌تنها در  ایران بلکه در تمام  کشورهای دیگر  ابداع کردند و از این طریق آرامش به زندگی  کسانی که سال‌ها دربند تاریکی اعتیاد بودند و الآن خواستار رهایی هستند بازمی‌گردد این آرامش را مدیون آقای مهندس و دستان پرمهر و محبت ایشان هستیم.

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

مواد ,درواقع ,روش ,استفاده ,بودند ,هم ,که درواقع ,آقای مهندس ,استفاده کردند ,که در ,مواد را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Cheap NHL New York Rangers Jerseys, Popular For Sale. مرکز دانلود سرگرمی و آموزش اراک (دانلود رایگان) ligamlchuckmalp در امتداد شب nredacoram عبد مارکت maloosak1579 Xavier's style ترموستات عشــقـــــــ چیــــستــــ ؟؟؟