محل تبلیغات شما

به نام خالق بی همتا

میوه شیرینی به نام آرامش

دلنوشته ای به قلم همسفر زهرا

با گوش کردن سی دی دنیای درون تازه به خودم آمدم که زهرای قبل از کنگره مملو از افکار منفی بود همیشه در حال ناشکری بودم،  فکرم درگیر مسئله های پیش پا افتاده بود .

سلام دوستان زهرا هستم همسفر هادی؛

من هم مثل اکثر همسفران، مسافرم 13سال دچار مصرف بالای مواد بود خیلی نا امید و از زندگی بریده بودم احساس می کردم زندگی من به آخر رسیده و تنها راهی که برای من مانده فقط جدایی است و بس. تا این که لطف خدا شامل حالم شد و راه کنگره برای من و مسافرم باز شد از روزی که وارد کنگره شدیم رفتار مسافرم خیلی تغییر کرد حتی افکار منفی من هم کنار رفت و بالاخره روز رهایی مسافر من هم از راه رسید این روز بسیار زیبا و لذت بخش بود بسیار خوشحالم و خداوند را شکر گزارم امیدوارم هر کس شرایط ما را دارد این لحظه زیبا را تجربه کند و آن روزهای بد به عقب برود و برای همیشه  فراموش شود. 

من با آموزش و جهان بینی در کنگره فهمیدم تکامل در جمع صورت می گیرد و این بدون عشق بی معناست یاد گرفتم برای رسیدن به هر هدفی صبر لازمه ی آن است و اگر صبر و استقامت داشته باشم در آخر به میوه شیرینی به نام آرامش میرسم و این حال خوش و آرامش را در زندگیم مدیون زحمات و آموزشهای راهنمای بزرگوارم که مثل  یک مادر دلسوز برای من بود هستم انشاالله با خدمت کردن در سفر دوم بتوانم زحمات ایشان را جبران کنم چون به من آموخت عشق چیزی نیست جز خدمت کردن به مخلوقین خدا. 

با گوش کردن سی دی دنیای درون تازه به خودم آمدم که زهرای قبل از کنگره مملو از افکار منفی بود همیشه در حال ناشکری بودم،  فکرم درگیر مسئله های پیش پا افتاده بود. همیشه کینه از دیگران به دل می گرفتم طوری شده بودم که همیشه از خدا گله داشتم که چرا سرنوشت من این باید باشد  ایمانم را از دست داده بودم  مدام در حال خود خوری بودم ولی اکنون خدا را شکر می کنم که راه کنگره برای من و مسافرم باز شد لااقل به بهانه درمان مسافرم خودم هم آموزشهای زیادی گرفتم فهمیدم اگر می خواهم راه خودم را پیدا کنم  اول باید به آرامش درونی برسم اگر درون خودم را آرام کنم خوشبخت ترین فرد روی زمینم خدا را شکر بعد از آموزشهای کنگره انرژیم را صرف امورات دیگران نکردم با کوچکترین مسئله دنیای درونم را هم نریختم و فهمیدم این خود من هستم که دنیای درونم را می سازم فهمیدم چیزی وجود دارد به نام خدا که با توکل کردن به او می توانم به خواسته های درونیم برسم.

جمله آخرم را با دعا برای تمام خدمتگزاران کنگره به خصوص کمک راهنمایان محترم تمام می کنم.

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

کنگره ,خدا ,هم ,مسافرم ,فهمیدم ,دنیای ,به نام ,برای من ,بود همیشه ,را شکر ,در حال ,فکرم درگیر مسئله

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بی نفر آموزش تار و سه تار - شهاب زرین نقش tiafreercheeba SarzaMin descwanheartdi بیست roavirantle یادداشت های یک نویسنده روستای ینگجه-بخش مرکزی استان زنجان کمک خدا