محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله 
گزارش عملکرد لژیون یکم همسفران با دستور جلسه سی دی عدالت در کنگره ۶۰

جلسه سیزدهم از دوره چهاردهم کار گاه های آموزشی و خصوصی کنگره ۶۰شعبه نیک آباد در روز پنج شنبه ۹۹/۶/۲۰با استادی کمک راهنما خانم فاطمه و دبیری همسفر زهرا با دستور جلسه سی دی عدالت در کنگره ۶۰ راس ساعت ۳:۳۰ به صورت مجازی با حضور جمعی از همسفران سفر اول و سفر دوم آغاز به کار نمود:

ابتدا خانم فاطمه به چند نکته اشاره کردند:
ا-رعایت حرمت ها و قوانین کنگره  بر همه واجب است ، کمک به سبد ، زمین و ساختمان کنگره در حد توان.
۲-بچه هایی  که گوشی برای ضبط صدا می گذارند به خصوص دبیرها به هیچ وجه صدا ی من یا بچه های دیگر را جلوی مسافرشان یا جلوی دیگران نگذارند چون یک کار ضد ارزشی به حساب می آید و اول حال خودشان بد می شود و بعد برای دیگران مشکل درست می کنند چون این کار تجربه شده و برای لژیون های دیگر اتفاق افتاده.
 ۳-حضور در امتحان ۹۹/۶/۲۷، حتما همه بچه ها در امتحان حضور داشته باشید، چون بیشتر شما سفر دومی هستید و حضورتان اامی است ، خودتان را محک بزنید.

۴- با حضور داشتن در جلسات حضوری یا مجازی و یا با نوشتن دل نوشته ، مشارکت وگزارش جلسات  باید اعلام رهجو بودن در گروه را ثابت کنید  وگرنه از گروه حذف می شوید ، حالا یکی ، دوبار اگر غایب باشید و از قبل به من اطلاع دهید مشکلی ندارد.

۵- سوالاتتان را فقط از خودم بپرسید ، اگر مورد یا نکته ای است از قبل به خودم اطلاع دهید.

۶-احترام گذاشتن به جایگاه های بالاتر از خودتان ، به راهنما یا اسیستانت یا سفر اولی به سفر دومی پیشنهاد ندهد، احترام همه را نگه دارید.

۷-داشتن کارت عضویت برای همه اامی است اگر دیدید تاریخ کارتتان گذشته حتما تمدید کنید. 
۸-سفر دومی ها حتما  برای جایگاه های دبیری ، نگهبانی ، سایت   با من یا مرزبانی م کنند و ثبت نام کنند.
۹-بچه هایی که از نظر مالی قوی هستند حتما عضو لژیون سردار شوند.

۱۰-خدمت ها را رد نکنیم .

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

، ,سفر ,های ,ها ,کنگره ,کار ,سفر دومی ,از قبل ,در کنگره ,عدالت در ,دی عدالت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سون موزیک Dawn's site ̯ دهکده ی من ̯ تالارهای پذیرایی/ تالارهای عروسی Emmitt's life وبلاگ نمایندگی کرمان سازنده سرسره های آبی|پارک آبی|سرسره آبی|سرسره تونلی - حلزونی|طراحی وتولیدسرسره آبی دانلود رایگان مقالات ای اس ای tetexpachi بروزترینها