محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق ﷲ

از سایت کنگره ۶۰ چگونه استفاده می کنم؟

سلام دوستان نجمه هستم همسفر: 
قبل از اینکه وارد کنگره شوم با خود می گفتم  که من با گوشی هوشمند یا کامپیوتر کاری ندارم ، ولی خواندن مطالب مهم و کتاب خواندن را دوست داشتم ،اما  فقط در این حد بود که خودم استفاده می کردم ، زمانی که وارد کنگره شدم متوجه شدم که علاوه بر خواندن کتاب می توانم از سایت کنگره ۶۰ هم استفاده کنم ، وقتی  که وارد سایت شدم از مطالبی که گذاشته شده بود،  لذت بردم چون دارای بار معنای بالا یی بود و توانستم اطلاعات زیادی بدست بیاورم ‌.از آن به بعد تصمیم گرفتم تا آنچه را که از کنگره آموختم به قلم در آورم ودر سایت بنویسم تا دیگران هم بتوانند مانند من از این آموزش ها استفاده کنند. هر موقع مطلبی را در سایت می گذارند ومی خوانم به پاس زحماتشان کامنت می گذارم. از کسانی که در سایت  کنگره فعالیت می کنند تشکر می کنم چون به   کسانی که امکان حضور در کنگره را ندارند این فرصت را می دهند تا با خواندن مطالب آموزش های لازم را بدست آورند.

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

کنگره ,سایت ,استفاده ,خواندن ,شدم ,کنم ,استفاده می ,کنگره ۶۰ ,که وارد ,سایت کنگره ,از سایت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایگاه اینترنتی فان کیوسک iphalskidag asaletakfilmturki موزیک جدید nilfa7 dolsulisi هدایای تبلیغاتی اسکار متنوع آپارات Janet's page تنهایی های من ( پریسا )