محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله

خلاصه گزارش عملکرد لژیون یکم همسفران با دستور جلسه حقه های نفس 2

جلسه یازدهم ازدوره هفدهم کار گاه های آموزشی و خصوصی کنگره ۶۰ شعبه نیک آباد در روز پنج شنبه۹۹/۶/۶ با استادی کمک راهنما خانم فاطمه و دبیری همسفر نجمه با دستور جلسه سی دی حقه های نفس (آقای امین) راس ساعت ۱۹:۰۰ آغاز به کار نمود. 

ابتدا خانم فاطمه به چند نکته اشاره کردند: ۱- دبیر جلسه عوض می شود ، دبیر باید مرتب بیاید ، خدمت ها ، حضور و غیاب ها و حضور در امتحانات را بنویسد ۲- مرتب در جلسات حضور داشته باشید تا از آموزش هاعقب نمانید ۳-از امروز گزارش جلسه را می نویسیم یا دوشنبه یا پنج شنبه ۴-اگر رهایی وجشن تولد داریم به کمک راهنما وهم لژیون ها تبریک بگوئید.
در ادامه خانم فاطمه  رهایی و ورود به سفر دوم را به همسفر نجمه و همسفر مریم تبریک گفتند و از همسفران خواستند که حسشان را از وارد شدن به سفر دوم و رفتن به تهران بیان کنند :
 همسفر مریم :

از خانم فاطمه عزیز تشکر می کنم ،من اگر به کنگره می آیم به خاطر خودم  هست اگر خدمت می گیرم به خاطر حال خوشی است که بدست می آورم واگر از  حس و حالم بخواهم بگویم این که خیلی خوش گذشت، خیلی خوب بود،  مخصوصا با دیدن آقای مهندس خیلی انرژی گرفتم و وقتی پیش آقای مهندس هستم مثل این است که  در کنار پدرم حضور دارم وبا ایشان به راحتی صحبت کردم و در کنار کمک راهنمای خوبم و دوستان انرژی گرفتم.

وقتی که آقای مهندس  دفترم را امضا کردند احساس کردم واقعا وارد سفر دوم شدم ،امیدوارم کسانی که در سفر اول هستند ، سی دی هایشان را کامل کنند ، رهایی را بگیرند واین حس خوب را تجربه کنند.

همسفر نجمه:
از کمک راهنمای خوبم خانم فاطمه تشکر می کنم و زمانی  که در تهران وارد کنگره شدم خیلی حس خوبی داشتم انگار هرچه انرژی مثبت بود آن جا جمع شده بود وقتی با آقای مهندس روبرو شدم حس کردم که در کنار استاد و پدری دلسوز ومهربان هستم و خوشحال بودم که سی دی هایم را کامل نوشتم ،   امیدوارم همه این حس خوب را تجربه کنند.

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

حس ,، ,خانم ,آقای ,همسفر ,فاطمه ,خانم فاطمه ,سی دی ,آقای مهندس ,در کنار ,سفر دوم ,گزارش عملکرد لژیون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

cedmetabdo ثبت شرکت خاص - ثبت شرکت مسئولیت محدود دانلود فیلم جدید با لینک مستقیم راه آشپزی خرید اسكیت دو چرخ کودکانه بچگانه دخترانه پسرانه 2020 absunlala longpupartghaz موج جنون طراحی وب سایت