محل تبلیغات شما
به نان نامی عشق
نوید یک زندگی بی پایان
به قلم همسفر فاطمه (لژیون اول)

Image result for ƒ‚€‚ƒ˜‚ƒš‚©ƒ˜‚³ ƒ˜‚§ƒ˜‚² ƒ˜‚¯ƒ™‚„ƒ™‚†ƒ™‚ˆƒ˜‚ƒ˜‚ªƒ™‚ ƒ˜‚¯ƒ˜‚± ƒš‚©ƒ™‚†ƒš‚¯ƒ˜‚±ƒ™‚ 60ƒ‚€‚ƒ‚€‚Ž

دلنوشته در باب دستور جلسه هفتگی

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر:
 ما انسان ها از هستی آموختیم که زندگی هم تلخی دارد و هم شیرینی و قوانینی دارد که اگر تابع آن قوانین باشیم تلخیهای زندگی همه برای ما شیرین و لذت بخش می شوند اگر تلخی وجود دارد نشانه اینست که ما از راه درست خارج شدیم. در این وادی چشمه جوشان تمثیل انسانهایی است که با آموزش صحیح در مسیر حرکت درست قرار می گیرند و تغییر جایگاه می دهند و انرژی مضاعفی می گیرند که می توانند حرکتهای تازه ای انجام دهند که نتیجه آن رودهای خروشان است یعنی انسانهایی که به سطح بالایی از قدرت و خواسته رسیدند که می توانند از موانع سخت در راه اعتیاد عبور کنند و رودهای خروشان تمثیل انسانهایی است که دیگر توقفی ندارند و مانعی وجود ندارد که آنها را متوقف کند. شخصی که جهان بینی و دانایی خود را بالا برده باشد می تواند به بهترین شکل از انرژی خود استفاده کند  شخص دیگری می تواند با صرف زمان و هزینه و یا با مصرف مواد مخدر انرژی خود را از راه دیگری بدست آورد. این انرژی به گفته آقای مهندس به تغییر جایگاه بستگی دارد که فرد بیماری که مصرف کننده مواد است و با درمان به یک فرد سالم تبدیل می شود و تغییر جایگاه میدهد می تواند انرژی لازم را کسب کند و با کسب دانایی چشمه وجودی خودشان را که خشک شده بود را جوشان کند و به یک چشمه زلال تبدیلش کند. تاثیری که این وادی روی من داشت باعث شد  که نور امید و رهایی در وجود من  بوجود آید. زمانی که من در نا امیدی بودم و امیدی به رهایی مسافرم نداشتم به من آموخت که اگر بخواهیم می توانیم از دام اعتیاد رها شویم با ورود به کنگره مسافرم روز به روز بهتر میشد و او را آماده برای عبور از سختیها در راه درمان میکرد  او با فراگیری علم و  دانش  کنگره و داشتن سفری خوب تبدیل به انسانی شد که با تصمیم گیریهای درست همه بحرانها را پشت سر گذاشت و به رهایی رسید در واقع این وادی نوید یک زندگی بی پایان است زندگی که ما بعد از سالها که در خود احساس مردگی می کردیم اکنون دوباره متولد و زنده شدیم .به امید اینکه همه ما بتوانیم با حرکت درست  به رودهای خروشانی تبدیل شویم .

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

زندگی ,انرژی ,راه ,یک ,کند ,جایگاه ,تغییر جایگاه ,این وادی ,می تواند ,که با ,می گیرند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ورزش پهلوانی پرستاری از کودک در منزل، پرستاری ازسالمند , پرستاری,پرستاری از کودک شیراز دامین ارزان « لبخند خدا » ترفند كامپیوتر سئو و محتوا عقل سرخ Tammy's site lauhaheathca انجمن افسردگان گمنام DEPRESSED ANONYMOUS