محل تبلیغات شما

به نام خالق هستی 
مشارکت مکتوب همسفران (لژیون اول) 
در باب دستور جلسه هفتگی؛ وادی یازدهم و تاثیر آن روی من

چشمه های جوشان و رودهای خروشان همه به بحر و اقیانوس می رسند.

سلام دوستان نجمه هستم همسفر:
 ما باید همانند چشمه ی جوشان جوشش داشته باشیم، تا تغییر کنیم و برای تغییرات، ،نیاز به تزکیه داریم که برای انجام این مهم، تفکر سالم، ایمان سالم، عمل سالم، حس سالم، عقل سالم و عشق سالم همراه با آموزش و تجربه مفید لازم است تا به آرامی همه ی این موارد را در طول زمان فرا بگیریم. ما می توانیم مانند رودهای خروشان که سنگ و موانع را از سر راه بر می دارند تا به اقیانوس برسند باشیم. با آموزش هایی که از کنگره می گیریم و با تلاش، پشتکار و امید می توانیم به هدفمان که همان تعالی انسان است برسیم، باید همیشه پویا و کوشا باشیم و به کاری که می کنیم و یا مسیری که انتخاب می کنیم ایمان داشته باشیم. با پشتکار و پا گذاشتن در صراط مستقیم و با تفکر کردن می توانیم به هدفمان نزدیک شویم و به آن دست پیدا کنیم. تاثیری که این وادی روی من داشت این بود که باعث شد من بفهمم که می توانم تغییر در رفتارم داشته باشم و سعی کردم تاریکی های درونم را با آموزش هایی که از کنگره می گیرم بشناسم و آن ها را درمان کنم و این را مدیون کنگره ۶۰ هستم.

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

کنیم ,سالم، ,آموزش ,داشته ,روی ,کنگره ,می توانیم ,با آموزش ,روی من ,پشتکار و ,توانیم به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Juanita's memory cradimdider Patrick's memory ethabcave kindtetdaygeo خبرنامه اجتماعی کتابخانه عمومی ن و القلم بهاءآباد شهرستان زرند مدیریت| مدیریت تبلیغات، مدیریت برندینگ، مدیریت بازاریابی چِنُ وِن اخبار ارمنستان