محل تبلیغات شما

به نام خدا 

سلام دوستان ملیحه هستم همسفر :به نظر من این دستور جلسه یک سوالی هست که من آنچه انجام داده ام را باید از خودم بپرسم.در مورد پایه های مالی من در رابطه با پیشبرد کنگره از نظر  مالی و معنوی اگر صادقانه قضاوت کنم کمک من یک درصد هم نبوده .چرا ؟چون وقتی خودم را با قبل از کنگره مقایسه می کنم.میبینم کنگره به من همه چیز داده و من در کنگره به دانایی رسیدام.از همه مهمتر سلامتی مسافرم , سلامتی جسم و روح و روان خودم را به من بر گر دا نید.وآن شخصیت , آبرو و جایگاه را کهاز دست داده بودم را به من پس داد.اعتقاد دارم اگر انسان خوبی نمی توانیم باشیم بد هم نباشیماگر توان ساختن را نداریم ویران هم نکنیم .انرژی خود را بیهوده به اطراف پراکنده نکنیم.برای آموزش و خدمت کافی است قدر تک تک صندلی ها را بدانیم و حتی در حفظ آن کوشا باشیم .قوانین هر چه به ما می گویند انجام دهیم .

در پیام کنگره می گوید :ما به یک گروه مردم نهاد هستیم و به هیچ گروهی وابسته نیستیم واز لحاظ مالی به خود متکی می با شیم .تک تک افراد که در کنگره به رهایی می رسند ,هم چو خشت هایی هستند که حضور شان نه تنها پایه های مالی را قوت می بخشد بلکه بنیان کنگره را شکل می دهد , هر یک از ما قطره ای از دریا هستیم .هر یک از ما ها چراغ را باید نگه داریم و به آیندگان انتقال دهیم .

نتیچه میگیرم که :

من در قبال کمک کنگره به خودم هیچ کاری انجام نداده ام .شخصیتی که من قبلا داشتم با شخصیت فعلی من زمین تاآسمان فرق دارد و این چیزی نبود که من با پول به دست آورم .پس باید هر کاری که از دستم بر می آید انجام دهم .فرقی ندارد از نظر مالی و از چه نظر علمی که می توان با آموزش خوب یاد بگیرم و تجربه خودم را به دیگران هم آموزش بدهم .هر ارگان و سیستمی را که ببینیم اگر پایه های مالی آن محکم وقوی نباشد مسلما سقوط خواهد کرد.کنگره یک تفاوت اساسی با بقیه سازمان ها و ارگا ن ها دارد آن این است که هیچ ارگانی از این حمایت نمی کند و از نظر مالی باید خود اعضا کمک کنند ما خودمان باید برای بهتر شدن و محکمتر شدن پایه های کنگره و پیشرفت در علم آموزش ها تلاش کنیم واین موضوع را در نظر داشته باشیم که یاد بگیریم ببخشیم تا بخشیده شویم.

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر : شاید صحبت کردن در مورد این دستور جلسه برای من همسفرکه هنوز نتوانستم برای کنگره کاری انجام دهم سخت باشد.

آقای مهندس می فرماید کنگره یک سازمانی است که بخود متکی میباشد وتمام هزینه هایش توسط خود اعضا تامین میشودودر واقع کمکهای ما در جهت ارتقا کنگره است وسطح مالی کنگره را بالا میبردوبیشترین هزینه های ما باید صرف زمین کنگره باشدکه بتوانیم ساختمانی احداث کنیم که همه در کنارهم آموزش بگیریم وسطح دانایی وعلم خود را که هدف اصلی کنگره است را بالا ببریم.

اما از نظر علمی کنگره خود به تولید علم وآموزش افرادی می پردازد که در سطح درمان اعتیاد خبره شوند وبتوانند افراد ودوستان خود را از دام اعتیادرهایی ببخشندوشاید باورش سخت باشد که کنگره با روش درمان خود خیلی از بیماریهای لاعلاج را درمان کرده است که هنوز پزشکان از درمان آن عاجزندوتمام این موفقیتها را مدیون زحمات آقای مهندس هستیم.

اما اگر بخواهم جواب این سوال را که من در استحکام پایه های علمی ومالی کنگره چه کرده ام را بدهم باید بگویم هنوز توفیق این کار را پیدا نکردم.زمانی که من هنوز در کنگره نبودم ،کنگره به راه خود ادامه میدادوبه حضور من نیازی نداشت اما این من بودم که به کنگره نیاز داشتم که مانند آب زلالی تمام نا پاکیها وتاریکیهای زندگی مرا شست وباخود برد.من هنوز نتوانستم در برابر کمکهای کنگره کاری انجام دهم پس اول باید پایه های علمی ومالی خود را تقویت کنم تا بتوانم آن وقت به استحکام پایه های کنگره کمک کنم وامیدوارم که همه ما قدر بودن در کنگره را بدانیم وقدمی هر چند کوچک در بالا بردن اهداف کنگره برداریم .

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

کنگره ,های ,پایه ,مالی ,یک ,انجام ,پایه های ,که من ,در کنگره ,خود را ,من در ,علمی ومالی کنگره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Heidi's info ناچیت آنلاینwelcome to Nachit online Katharine's collection باغچه ی شعر ادبیات اموزش پزشکی clevanruchan دهکده ی سلامت حمیدمظاهری راد relungmilro isingenla