محل تبلیغات شما

بنام قدرت مطلق الله

درباب دستور جلسه استحکام پایه های مالی وعلمی کنگره

شاید صحبت کردن در مورد این دستور جلسه برای من همسفرکه هنوز نتوانستم برای کنگره کاری انجام دهم سخت باشد.

آقای مهندس می فرماید کنگره یک سازمانی است که بخود متکی میباشد وتمام هزینه هایش توسط خود اعضا تامین میشودودر واقع کمکهای ما در جهت ارتقا کنگره است وسطح مالی کنگره را بالا میبردوبیشترین هزینه های ما باید صرف زمین کنگره باشدکه بتوانیم ساختمانی احداث کنیم که همه در کنارهم آموزش بگیریم وسطح دانایی وعلم خود را که هدف اصلی کنگره است را بالا ببریم.

اما از نظر علمی کنگره خود به تولید علم وآموزش افرادی می پردازد که در سطح درمان اعتیاد خبره شوند وبتوانند افراد ودوستان خود را از دام اعتیادرهایی ببخشندوشاید باورش سخت باشد که کنگره با روش درمان خود خیلی از بیماریهای لاعلاج را درمان کرده است که هنوز پزشکان از درمان آن عاجزندوتمام این موفقیتها را مدیون زحمات آقای مهندس هستیم.

اما اگر بخواهم جواب این سوال را که من در استحکام پایه های علمی ومالی کنگره چه کرده ام را بدهم باید بگویم هنوز توفیق این کار را پیدا نکردم.زمانی که من هنوز در کنگره نبودم ،کنگره به راه خود ادامه میدادوبه حضور من نیازی نداشت اما این من بودم که به کنگره نیاز داشتم که مانند آب زلالی تمام نا پاکیها وتاریکیهای زندگی مرا شست وباخود برد.من هنوز نتوانستم در برابر کمکهای کنگره کاری انجام دهم پس اول باید پایه های علمی ومالی خود را تقویت کنم تا بتوانم آن وقت به استحکام پایه های کنگره کمک کنم وامیدوارم که همه ما قدر بودن در کنگره را بدانیم وقدمی هر چند کوچک در بالا بردن اهداف کنگره برداریم به امید فردایی روشنتر برای کنگره وخدمتگزاران آن

همسفر فاطمه ابن علی

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

کنگره ,های ,پایه ,درمان ,استحکام ,مالی ,پایه های ,استحکام پایه ,خود را ,سخت باشد ,کاری انجام

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کانون ریاضی گیلان(خانه ریاضی رشت) gibhelzreeti هرچی تو نت پیدا بشه وب لژیون مسافر علی جمالی(رها) وب سایت تخصصی آموزش حفظ قرآن کریم motedalka مطالب اینترنتی chanttitfuzo الماس سایت ویژگی های ظاهری نژاد آریایی