محل تبلیغات شما

به نام قدرت مطلق الله
گزارش عملکرد لژیون اول در روز پنج شنبه ۹۹/۷/۲۴

جلسه چهاردهم از دوره هجدهم  کارگاه های آموزشی و خصوصی کنگره ۶۰ شعبه نیک آباد در روز پنجشنبه 99/7/24  به استادی کمک راهنما خانم فاطمه و دبیری همسفر زهرا با دستور جلسه سی دی ساختن خویش با حضور جمعی از همسفران سفر اول و دوم راس ساعت ۱۹ آغاز به کار  نمود.

ابتدا خانم فاطمه مطالبی را بیان نمودند.

سلام دوستان فاطمه هستم  یک همسفر:
 خداوند را سپاس گذار هستم ، که یک بار دیگر به من توفیق داد که بتوانم در جمع شما باشم ، جمعی که پر از انرژی هست.

۱- اگر بچه ها خوب دقت کنید و حواستان را جمع کنید،می توانید این انرژی ، این آموزش ها و خیلی برداشت‌های خوب در مسیرتان ، کلاسهایتان وحتی حضورتان در خانه که هستید یا هفته آینده که می خواهید بیایید ، داشته باشید.
اگر واقعاً  بتوانیم عملی کنیم و حواسمان جمع  خودمان  باشد ، می توانیم  آن آسایش و آرامش را داشته باشیم. 
۲- یک قانون جدید  درست کرده ایم که بچه ها می توانند گزارش ها را در لژیون بنویسند و بعد در خانه تایپ کنند که کمتر صدا ضبط کنیم.
 اگر بچه های دیگر می خواهند ضبط کنند،اشکال  ندارد ولی وقتی که دارند می نویسند هم حواسشان جمع لژیون است و هم می توانند بیشتر آموزش بگیرند ، از عهده ی شما بر می آید ، گوشی ها را جمع کنید اگر بتوانید بنویسید بهتر است چون بچه هایی که تجربه کرده اند مثل زهرا ، فاطمه ، نجمه می دانند که خیلی بهتر است.
۳- برنامه دوشنبه را بعد برایتان می گویم تا فکر کنم ببینم  که   بچه ها به چه نیاز دارند تا در دوشنبه کار کنیم.
۴- تشکر می کنم بابت حضور شما در امتحان و درجشن 
۵- از خانم نجمه تشکر می کنم که بالا ترین نمره را آوردند ،
خیلی خیلی به شماتبریک می گویم واقعاً خیلی خوشحال می شوم که می بینم این قدر بچه ها آمادگی دارند که بتوانند در امتحان حضور داشته باشند .
۶-یک موضوع دیگرکه چند وقت است ، می خواهم بگویم این که بچه ها رعایت قوانین و حرمت های کنگره که در کنگره  ۲ بار  توسط نگهبان در جلسه خوانده می شود ، غیبت نکنید ، تجسس نکنید ، قضاوت نکنید ، در کار دیگران دخالت نکنید ، دیگران را سرزنش نکنید این ها قوانین الهی هستند که همه آن را قبول دارندچه کسانی که مسلمان هستند وچه کسانی که مسلمان نیستند.
همه از کسی که دروغ می گوید و کسی که غیبت می کند بدشان می آید وحالشان بد می شود چه  سفر اولی ها و چه سفر دومی ها ، همه باید به این نکات توجه کنند.
۷- یک سفر اولی  و یک سفر دومی، باید این مسیر را بیایند و اگر مجبور شدند با آژانس بیایند،باید این حرمت ها را رعایت کنند باید بین یک سفر اولی با یک سفر دومی فرق باشد ، اگر یک سفر اولی مشکل دارد یک سفر دومی باید او  را راهنمایی کند.
کوچکترین حرفی چه  در لژیون ،چه در ماشین اگر بحثی ، موردی پیش آمد هیچ کدام از شما حق ندارید در خانه به مسافرانتان بگویید ، اصلاً ربطی به مسافر ندارد.این صحبت ها، مربوط به سی دی ساختن خویش است.

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

، ,ها ,یک ,سفر ,بچه ,لژیون ,یک سفر ,بچه ها ,نکنید ، ,ها را ,در خانه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موسسه علمی - تحقیقاتی چشم انداز هزاره سوم ملل (GIS-RS-Google earth -GPS-iT-Matematic-Statistics) Frank's page Roger's style Violet's page letgabousi انجمن صنفی کارکنان شرکت بیمه آسیا overasin برپایی نمایشگاه کتب چهارده معصوم علیه السلام در کتابخانه الزهرا(س) حاجی آباد Hazel's collection مطالب اینترنتی