محل تبلیغات شما

استحکام پایه های مالی و علمی کنگره من چه کردم ؟

به نام قدرت مطلق الله

به نظر من این دستور جلسه یک سوالی هست که من آنچه انجام داده ام را باید از خودم بپرسم.در مورد پایه های مالی من در رابطه با پیشبرد کنگره از نظر مالی و معنوی اگر صادقانه قضاوت کنم کمک من یک درصد هم نبوده .

چرا ؟چون وقتی خودم را با قبل از کنگره مقایسه می کنم.میبینم کنگره به من همه چیز داده و من در کنگره به دانایی رسیدام.از همه مهمتر سلامتی مسافرم , سلامتی جسم و روح و روان خودم را به من بر گر دا نید.وآن شخصیت , آبرو و جایگاه را که از دست داده بودم را به من پس داد.

اعتقاد دارم اگر انسان خوبی نمی توانیم باشیم بد هم نباشیم

اگر توان ساختن را نداریم ویران هم نکنیم .

انرژی خود را بیهوده به اطراف پراکنده نکنیم.برای آموزش و خدمت کافی است قدر تک تک صندلی ها را بدانیم و حتی در حفظ آن کوشا باشیم .قوانین هر چه به ما می گویند انجام دهیم .

در پیام کنگره می گوید :ما به یک گروه مردم نهاد هستیم و به هیچ گروهی وابسته نیستیم واز لحاظ مالی به خود متکی می با شیم .تک تک افراد که در کنگره به رهایی می رسند ,هم چو خشت هایی هستند که حضور شان نه تنها پایه های مالی را قوت می بخشد بلکه بنیان کنگره را شکل می دهد , هر یک از ما قطره ای از دریا هستیم .هر یک از ما ها چراغ را باید نگه داریم و به آیندگان انتقال دهیم .

نتیچه میگیرم که :

من در قبال کمک کنگره به خودم هیچ کاری انجام نداده ام .شخصیتی که من قبلا داشتم با شخصیت فعلی من زمین تاآسمان فرق دارد و این چیزی نبود که من با پول به دست آورم .پس باید هر کاری که از دستم بر می آید انجام دهم .فرقی ندارد از نظر مالی و از چه نظر علمی که می توان با آموزش خوب یاد بگیرم و تجربه خودم را به دیگران هم آموزش بدهم .

هر ارگان و سیستمی را که ببینیم اگر پایه های مالی آن محکم وقوی نباشد مسلما سقوط خواهد کرد.

کنگره یک تفاوت اساسی با بقیه سازمان ها و ارگا ن ها دارد آن این است که هیچ ارگانی از این حمایت نمی کند و از نظر مالی باید خود اعضا کمک کنند ما خودمان باید برای بهتر شدن و محکمتر شدن پایه های کنگره و پیشرفت در علم آموزش ها تلاش کنیم واین موضوع را در نظر داشته باشیم که یاد بگیریم ببخشیم تا بخشیده شویم.

برداشت از سی دی اضافه وزن ۲

نکته هایی از سی دی اضافه وزن ۱

مشارکت مکتوب هفته. مرزبان ،ایجنت

کنگره ,مالی ,یک ,ها ,هم ,های ,پایه های ,که من ,کنگره به ,های مالی ,نظر مالی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه عمومی آصف فرخشهر داستان های معجزه آسا glitenrougpo cheap replica watches موبایل فینال مطالب اینترنتی destthedeka lyitzenexcal کـلوپ پـیروزی وـینکــس آرین تکنولوژی